Prywatny Detektyw, Biuro Detektywistyczne, Zdrady

Agencja Detektywistyczna o gołębim sercu sponsorem Fundacji

Głównym zadaniem Agencji Detektyw Nowicki jest wspieranie każdego, kto takiej pomocy potrzebuje. Z tego powodu, już rok temu, nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Na Tropie im. Janusza Szostaka, oferując wsparcie PRO BONO, w tym porady dla rodzin osób zaginionych.

Ludzie i społeczność, która tworzy się wokół naszych działań i projektów, stanowią kluczowe wartości naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że nasz wkład w społeczność i zaangażowanie w niej są równie istotne, co jakość świadczonych przez nas usług.

Nasza kultura organizacyjna opiera się na wzajemnym poszanowaniu i zrozumieniu potrzeb wszystkich, którzy naszego wsparcia potrzebują. Naszym celem jest bycie firmą, która postępuje etycznie i jest przyjazna zarówno dla środowiska, jak i dla otaczającej nas społeczności.

Poprzez nasze działania w zakresie sponsoringu i dobroczynności, aspirujemy do pełnienia roli odpowiedzialnego przedsiębiorcy, pracodawcy i członka społeczności. W związku z tym, na mocy zawartego porozumienia, zdecydowaliśmy się na wsparcie finansowe Fundacji Cane Corso Rescue Poland.

Dlaczego zdecydowaliśmy się wspierać fundację zajmującą się pomocą psom?


  1. Szacunek jest fundamentem wszelkich relacji, o czym często wspominamy na naszej stronie internetowej www.detektywnowicki.pl oraz w mediach społecznościowych. To klucz do budowania pozytywnych więzi nie tylko z ludźmi, ale i ze zwierzętami, szczególnie tymi, które doświadczyły krzywdy. To wartość, którą stawiamy na pierwszym miejscu, podkreślając jej znaczenie we wszystkich naszych działaniach.
  2. Jako ogólnopolska Agencja Detektywistyczna mieliśmy do czynienia z wieloma sprawami, w tym z tymi dotyczącymi przemocy domowej i gromadzenia dowodów w tych sprawach. Nasze doświadczenia prowadzą do smutnego, ale prawdziwego wniosku, że każdy pies zasługuje na szacunek, w przeciwieństwie do niektórych ludzi, którzy tego szacunku nie okazują.
  3. Realizując zlecenia, także w sprawach karnych, mamy w naszych szeregach psa rasy Cane Corso, przygotowywanego do pracy obronnej. Dzięki temu doskonale znamy tę rasę oraz osoby, które profesjonalnie zajmują się takimi psami. Chcielibyśmy w tym miejscu złożyć szczególne podziękowania i pozdrowienia Ewie Ewie z hodowli AlCapone oraz trenerowi Michałowi Majcherowi, za ich wkład i profesjonalizm.

Jaką pomoc przekażemy Fundacji?


Począwszy od 1 lutego 2024 roku, z każdego realizowanego przez nas zlecenia, 1% jego wartości zostanie przeznaczony na wsparcie celów statutowych fundacji.
W przypadku zleceń związanych z gromadzeniem dowodów na znęcanie się nad zwierzętami, oferujemy naszym klientom 50% zniżki na realizację takich zadań. Całość przychodu uzyskanego z tych zleceń zostanie przekazana na rzecz fundacji.

5/5 - 35 ocen
Call Now Button