Prywatny Detektyw, Biuro Detektywistyczne, Zdrady

Wykrywanie GPS i podsłuchów

Nasza agencja detektywistyczna specjalizuje się w wykrywaniu GPSów lub podsłuchów. Nasza oferta obejmuje:

  • Detekcję urządzeń szpiegujących oraz lokalizatorów GPS w pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Usługa ta zapewnia kompleksowe sprawdzenie samochodu w poszukiwaniu: urządzeń do podsłuchu, ukrytych kamer, dyktafonów, lokalizatorów GPS
  • Gruntowne przeszukanie mieszkań, biur, magazynów i codziennie używanych przedmiotów w celu wykrycia skrytych urządzeń szpiegowskich takich jak podsłuchy radiowe i GSM, dyktafony, lokalizatory GSM i GPS.
  • Ochronę spotkań biznesowych przed nieuprawnionym nagrywaniem wideo i audio.
Wykrywanie GPS i podsłuchów

Do realizacji powierzonych zadań stosujemy WYŁĄCZNIE sprzęt profesjonalny, a nasz zespół tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem. W dzisiejszych czasach, kiedy to urządzenia do obserwacji i nasłuchu mogą być ukryte w najbardziej nieoczekiwanych przedmiotach, kluczowe jest zadbanie o własne bezpieczeństwo. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które są skierowane zarówno do biznesu, jak i klientów indywidualnych, by upewnić się, że nie są Państwo obserwowani ani podsłuchiwani.

Biuro bezpieczeństwa i doradztwa prawnego „Spectrum” to nie tylko szeroko pojęta Detektywistyka. Nasze biuro powstało również w odpowiedzi na potrzeby rynku w zakresie ochrony prawnej funkcjonariuszy i żołnierzy.
Nasz zespół składa się z prawników, aplikantów i studentów prawa, ale także z byłych funkcjonariuszy służb mundurowych znających pragmatykę służbową.
Poza doradztwem prawnym w zakresie prawa wojskowego oferujemy również usługi wywiadowni gospodarczej oraz usługi doradztwa prawnego dla firm i instytucji.
Posiadając uprawnienia zawodowe, licencję detektywistyczną wydaną przez Wydział Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, a także posiadając wpis na listę przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych (MSWiA) – świadczymy usługi detektywistyczne w zakresie bezpieczeństwa biznesu.
Naszą misją jest dostarczanie aktualnych i wiarygodnych informacji w rozwiązaniach skierowanych do małych firm, korporacji, a także instytucji publicznych.
Mamy możliwości pozyskania informacji gospodarczych, które następnie hierarchizujemy i korelujemy ze sobą.
W kontaktach z naszymi klientami stawiamy na profesjonalizm, rzetelność, transparentność, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz dyskrecję

5/5 - 29 ocen
Call Now Button