Prywatny Detektyw, Biuro Detektywistyczne, Zdrady

Poszukiwania osób

Agencja Detektywistyczna Spectrum specjalizuje się w poszukiwaniu osób zaginionych

Jeśli zaginął Twój najbliższy koniecznie sprawdź wpis na naszym blogu (Zaginięcie osoby – pomoc detektywa) i dowiedź się co jakie kroki należy podjąć w pierwszej kolejności…

Jeśli poprzez zaginięcie bliskiej osoby czujesz, że nie podejmujesz racjonalnych decyzji – skorzystaj już teraz z wsparcia, które oferuje współpracujący z naszą Agencją psycholog.

Agencja Detektywistyczna Spectrum specjalizuje się w poszukiwaniu osób zaginionych

Jeśli zaginał Twój bliski zadzwoń teraz na numer naszej infolinii (+48 798 276 524) i dowiedź się jak możemy Ci pomóc.

Poniżej za zgodą rodzin osób zaginionych publikujemy informację o prowadzonych poszukiwaniach:

Kazimierz Sadłowski

Na podstawie porozumienia pomiędzy Fundacja Na Tropie im. Janusza Szostaka a Agencją Detektyw Nowicki publikujemy wiadomość na temat zaginięcia Kazimierza Sadłowskiego. Wszelkie informacje na temat zaginionego można przekazywać kontaktując się z:
– numer alarmowy: 112
lub zachowując gwarancję pełnej anonimowości z:
– Fundacją Na Tropie im. Janusza Szostaka
– Agencją Detektyw Nowicki Spectrum:
798 276 524
 

Biuro bezpieczeństwa i doradztwa prawnego „Spectrum” to nie tylko szeroko pojęta Detektywistyka. Nasze biuro powstało również w odpowiedzi na potrzeby rynku w zakresie ochrony prawnej funkcjonariuszy i żołnierzy.
Nasz zespół składa się z prawników, aplikantów i studentów prawa, ale także z byłych funkcjonariuszy służb mundurowych znających pragmatykę służbową.
Poza doradztwem prawnym w zakresie prawa wojskowego oferujemy również usługi wywiadowni gospodarczej oraz usługi doradztwa prawnego dla firm i instytucji.
Posiadając uprawnienia zawodowe, licencję detektywistyczną wydaną przez Wydział Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, a także posiadając wpis na listę przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych (MSWiA) – świadczymy usługi detektywistyczne w zakresie bezpieczeństwa biznesu.
Naszą misją jest dostarczanie aktualnych i wiarygodnych informacji w rozwiązaniach skierowanych do małych firm, korporacji, a także instytucji publicznych.
Mamy możliwości pozyskania informacji gospodarczych, które następnie hierarchizujemy i korelujemy ze sobą.
W kontaktach z naszymi klientami stawiamy na profesjonalizm, rzetelność, transparentność, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz dyskrecję

BARTOSZ DZIECINIAK

BARTOSZ DZIECINIAK

Data zaginięcia: 13.04.2022

1. KPP Pyrzyce tel. 47 782 85 11
2. Fundacja „Na Tropie” im. Janusza Szostaka tel. 502 226 215

BARTOSZ DZIECINIAK

BARTOSZ DZIECINIAK

Data zaginięcia: 13.04.2022

1. KPP Pyrzyce tel. 47 782 85 11
2. Fundacja „Na Tropie” im. Janusza Szostaka tel. 502 226 215

5/5 - 26 ocen
Call Now Button