Prywatny Detektyw, Biuro Detektywistyczne, Zdrady

Pomoc psychologa a praca Agencji Detektywistycznej

Działania prowadzone przez detektywów grupy Agencja Detektywistyczna „Spectrum” Detektyw Nowicki wymagają na pewnych płaszczyznach i etapach wsparcia specjalistów z innych dziedzin. Obsługa klienta indywidualnego przy prowadzeniu spraw detektywistycznych (zwłaszcza związanych z zdradami lub zginięciami osób najbliższych) wymaga niejednokrotnie kompleksowej opieki psychologicznej. To z tego właśnie powodu nasza Agencja Detektywistyczna od samego początku współpracuje między innymi ze specjalistami z zakresu psychologii zapewniając naszym klientom wsparcie psychologiczne w momentach kiedy tego najbardziej potrzebują.

W jakich sprawach pomoc specjalisty z zakresu psychologii jest konieczna:

  1. Zaginięcia
    W pierwszym etapie pracy nad zaginięciem bliskiej osoby konieczne jest szczegółowe rozpytanie detektywistyczne członków rodziny. W tak stresujących chwilach nie można nic ukrywać, trzeba odświeżyć pamięć i zmierzyć się z czasem niewygodnymi pytaniami ze strony detektywa. To wówczas obecność psychologa jest niezbędna do tego, aby poprzez towarzyszący stres nie pominąć kluczowych dla rozwiązania sprawy kwestii. Chwila spokojnej rozmowy z psychologiem jest potrzebna również zaraz po zaginięciu, ale przede wszystkim wtedy, gdy detektyw musi przekazać rodzinie wiadomość o jej śmierci.
  2. Sprawy rozwodowe / Zdrady
    Niewierność to jedno z najbardziej bolesnych i emocjonalnie wyczerpujących doświadczeń w życiu. Kiedy decydujemy się na pomoc Agencji Detektywistycznej do ostatniej chwili musimy zachować siły i nie dać po sobie poznać, że wiemy o tym, że jesteśmy zdradzani. Jeśli nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z towarzyszącymi emocjami, to do zakończenia całego śledztwa możecie Państwo liczyć na pomoc naszego psychologa.
  3. Donosy / Szantaże / Listy z pogróżkami / Stalking
    Tworzenie portretu psychologicznego oraz psychosocjologicznego sprawcy przestępstw takich jak szantaż to jedno z wielu zadań, z którymi może zmierzyć się profesjonalista z zakresu psychologii współpracujący z dobrą agencją detektywistyczną.

Współpracujący z nami psycholog w kilku słowach o sobie:

Jestem magistrem psychologii (specjalność psychologia sądowa i kliniczna) ukończyłam również studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS z interwencji kryzysowej. Aktualnie wzbogacam swoją wiedzę studiując psychotraumatologię.
Posiadam certyfikat wydany przez amerykańską fundację ICISF (International Crititcal Incident Stress Foundation), uprawniający do prowadzenia indywidualnych oraz grupowych interwencji kryzysowych. Jestem także członkinią Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Samobójstwom. Swoje kompetencje poszerzam na licznych szkoleniach w Szkole Psychoterapii Dialog oraz na konferencjach naukowych

Doświadczenia zawodowe gromadziłam w miejscach o różnorodnych profilach – w sądzie rodzinnym, przedszkolu integracyjnym, stowarzyszeniu psychoedukacji i terapii „Evolutio”, organizacji postpenitencjarnej, współpracując z agencjami detektywistycznymi oraz w organizacji wspierającej osoby pokrzywdzone przestępstwem i rodziny osób zaginionych. Udzielałam również pomocy psychologicznej osobom poszkodowanym na skutek konfliktu zbrojnego w Ukrainie.

Biuro bezpieczeństwa i doradztwa prawnego „Spectrum” to nie tylko szeroko pojęta Detektywistyka. Nasze biuro powstało również w odpowiedzi na potrzeby rynku w zakresie ochrony prawnej funkcjonariuszy i żołnierzy.
Nasz zespół składa się z prawników, aplikantów i studentów prawa, ale także z byłych funkcjonariuszy służb mundurowych znających pragmatykę służbową.
Poza doradztwem prawnym w zakresie prawa wojskowego oferujemy również usługi wywiadowni gospodarczej oraz usługi doradztwa prawnego dla firm i instytucji.
Posiadając uprawnienia zawodowe, licencję detektywistyczną wydaną przez Wydział Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, a także posiadając wpis na listę przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych (MSWiA) – świadczymy usługi detektywistyczne w zakresie bezpieczeństwa biznesu.
Naszą misją jest dostarczanie aktualnych i wiarygodnych informacji w rozwiązaniach skierowanych do małych firm, korporacji, a także instytucji publicznych.
Mamy możliwości pozyskania informacji gospodarczych, które następnie hierarchizujemy i korelujemy ze sobą.
W kontaktach z naszymi klientami stawiamy na profesjonalizm, rzetelność, transparentność, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz dyskrecję

Pomoc psychologa a Agencja Detektywistyczna

Psycholog mgr Weronika Rybka

4.9/5 - 70 ocen
Call Now Button