Prywatny Detektyw, Biuro Detektywistyczne, Zdrady

Przemoc domowa

Dla ofiar przemocy domowej prywatny detektyw często może okazać się jedynym rozwiązaniem!

Na naszą infolinię trafia coraz więcej zgłoszeń, dotyczących przemocy w rodzinie, znęcania się nad członkami rodziny oraz molestowania seksualnego. Tymczasem niewiele prywatnych agencji detektywistycznych jest przygotowanych do prowadzenia takich spraw.

Jeśli jesteś ofiarą lub świadkiem przemocy i chcesz uzyskać natychmiastową pomoc skontaktuj się z numerem naszej infolinii: 798 276 524.

W tak delikatnej sprawie jaką jest znęcanie się nie ryzykuj współpracy z amatorami nieposiadającymi uprawnień. Agencja Detektywistyczna Spectrum – Detektyw NOWICKI to profesjonaliści, którzy wiedzą jak osiągnąć cel.

Przemoc domowa

Sprawdź również koniecznie obszerny artykuł na naszym blogu, w którym omawiamy jak gromadzić dowody przemocy w rodzinie w sytuacji gdy jedynymi świadkami tych tragicznych zdarzeń są tzw. „cztery ściany” lub „sąsiedzi, którzy nie chcą się mieszać „w nie swoje sprawy”.

Biuro bezpieczeństwa i doradztwa prawnego „Spectrum” to nie tylko szeroko pojęta Detektywistyka. Nasze biuro powstało również w odpowiedzi na potrzeby rynku w zakresie ochrony prawnej funkcjonariuszy i żołnierzy.
Nasz zespół składa się z prawników, aplikantów i studentów prawa, ale także z byłych funkcjonariuszy służb mundurowych znających pragmatykę służbową.
Poza doradztwem prawnym w zakresie prawa wojskowego oferujemy również usługi wywiadowni gospodarczej oraz usługi doradztwa prawnego dla firm i instytucji.
Posiadając uprawnienia zawodowe, licencję detektywistyczną wydaną przez Wydział Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, a także posiadając wpis na listę przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych (MSWiA) – świadczymy usługi detektywistyczne w zakresie bezpieczeństwa biznesu.
Naszą misją jest dostarczanie aktualnych i wiarygodnych informacji w rozwiązaniach skierowanych do małych firm, korporacji, a także instytucji publicznych.
Mamy możliwości pozyskania informacji gospodarczych, które następnie hierarchizujemy i korelujemy ze sobą.
W kontaktach z naszymi klientami stawiamy na profesjonalizm, rzetelność, transparentność, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz dyskrecję

4.9/5 - 30 ocen
Call Now Button