Prywatny Detektyw, Biuro Detektywistyczne, Zdrady

Poszukiwania mienia

Bartosz Dzieciak jest mieszkańcem Brzeska w województwie zachodniopomorskim. Mężczyzna 13.04.2022r. rano wyszedł z domu informując, że udaje się do Szczecina. Następnego dnia około godziny 21:00 skontaktował się z mamą. Poinformował wówczas, że jest jeszcze w Szczecinie i czeka na busa do Pyrzyc. Zakładając, że wsiadł do busa lub udał się do domu innym środkiem transportu powinien dotrzeć do miejsca docelowego w ciągu ok. 1 godziny. Nie wrócił jednak do domu. Nie udało się również potwierdzić czy wsiadł do wspomnianego busa. Około godziny 22:00 telefon przestał być aktywny. Mężczyzna do dnia dzisiejszego nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.
 

Rysopis:
Wzrost: 176
Włosy: krótkie, ciemne
Oczy: niebieskie

Znaki szczególne: blizna na czole
tatuaż na ramieniu przedstawiający skorpiona, tatuaż na nadgarstku oko sprawiedliwości.

W dniu zaginięcia ubrany był w : kurtkę koloru musztardowego, ciemno-szare dresy oraz sportowe buty koloru ciemnego.

WAŻNE:
Mężczyzna do kwietnia pracował w mieście Berlin na terytorium Niemiec i został tam pobity i okradziony. Pobicie spowodowało zaniki pamięci, omamy wzrokowe oraz zaburzenia w orientacji miejsca i czasu.

 
Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszony jest o kontakt z:
    • KPP Pyrzyce 47 782 85 11
    • Fundacją „Na Tropie” im. Janusza Szostaka 
lub zachowując gwarancję pełnej anonimowości z Agencją Detektywistyczną „Spectrum”- tel. 798 276 524

Biuro bezpieczeństwa i doradztwa prawnego „Spectrum” to nie tylko szeroko pojęta Detektywistyka. Nasze biuro powstało również w odpowiedzi na potrzeby rynku w zakresie ochrony prawnej funkcjonariuszy i żołnierzy.
Nasz zespół składa się z prawników, aplikantów i studentów prawa, ale także z byłych funkcjonariuszy służb mundurowych znających pragmatykę służbową.
Poza doradztwem prawnym w zakresie prawa wojskowego oferujemy również usługi wywiadowni gospodarczej oraz usługi doradztwa prawnego dla firm i instytucji.
Posiadając uprawnienia zawodowe, licencję detektywistyczną wydaną przez Wydział Postępowań Administracyjnych Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, a także posiadając wpis na listę przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych (MSWiA) – świadczymy usługi detektywistyczne w zakresie bezpieczeństwa biznesu.
Naszą misją jest dostarczanie aktualnych i wiarygodnych informacji w rozwiązaniach skierowanych do małych firm, korporacji, a także instytucji publicznych.
Mamy możliwości pozyskania informacji gospodarczych, które następnie hierarchizujemy i korelujemy ze sobą.
W kontaktach z naszymi klientami stawiamy na profesjonalizm, rzetelność, transparentność, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz dyskrecję

5/5 - 25 ocen
Call Now Button