Prywatny Detektyw, Biuro Detektywistyczne, Zdrady

Weź udział w charytatywnej licytacji - Dzień z detektywem

Z ogromną radością informujemy o rozpoczęciu wyjątkowej akcji charytatywnej, która łączy zamiłowanie do pracy detektywistycznej z pomaganiem innym.

Zapraszamy do udziału w aukcji charytatywnej! Agencja Detektywistyczna Detektyw Nowicki, we współpracy z Fundacją Cane Corso Rescue Poland, angażuje się w pomoc psom.

Licytacja trwa do 1 lutego 2024 roku, do godziny 23.59. Osoba, która wygra aukcję, będzie miała okazję spędzić dzień z licencjonowanym detektywem prywatnym, zgłębiając sekrety pracy w Agencji Detektywistycznej SPECTRUM w Gorlicach.

Program tego dnia będzie zawierał:

  • Śniadanie w hotelu
  • Zwiedzanie siedziby Centrum Operacyjnego
  • Wprowadzenie do pracy detektywistycznej, poznanie narzędzi operacyjnych
  • Spacer z psem służbowym rasy Cane Corso (Aron) oraz pamiątkowe zdjęcie.
  • Zwycięzca aukcji może zaprosić osobę towarzyszącą i otrzyma dodatkowo niespodziankę w postaci prezentu lub gadżetu. Licytacja startuje od 10 zł, a każda kolejna oferta musi być wyższa o co najmniej 10 zł. Zwycięzca zobowiązany jest wpłacić wylicytowaną kwotę na konto Fundacji z dopiskiem „na cele statutowe”.

O szczegółach odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany indywidualnie po potwierdzeniu wpłaty przez Fundację. Zwycięzca licytacji pokrywa koszty dojazdu do Gorlic.

Więcej na naszym facebooku: https://www.facebook.com/detektywnowicki/posts/320368854328952?ref=embed_post

5/5 - 33 ocen
Call Now Button